Haberler - Merkez Atatürk İlkokulu

Haberler

AYIN EN TEMİZ SINIFI 2/A

..

Devamı

ANA SINIFI ETKİNLİKLERİ

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

Okulumuzda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladık. Bayram  Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla güzel bir şekilde kutlandı.  Öğrencilerimiz tarafından şiirler, ve çeşitli gösteriler sunuldu.

Devamı

23 NİSAN KUTLAMALARI:)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Cihanbeyli Merkez Atatürk İlkokulu’nda düzenlenen etkinliğe Kaymakamımız Sayın Ahmet GENCER,  İlçe Garnizon Komutanı J. Bnb. Osman SAYGILI, İlçe Belediye Başkan Yrd. Halil GÜREL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şemseddin AYKUT, diğer Kurum Amirlerimiz, halkımız ve öğrencilerimiz katıldı. Öğrencilerimiz şiirler okudu, halk oyunu gösterisi ve çeşitli oyunları sundular. İlçemizde düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. 23 Nisan kutlamaları tüm okullarımızda çeşitli etkinlikler ile gerçekleştirilerek gün boyu devam etti.

Devamı

Dış Cephe ve Duvar Boyaması

Okulumuzun duvarları ve dış cephesinde boya çalışmaları yaparak güzelleştiren SENİHA ALİ FUAT BELGİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ öğretmenleri resim öğretmeni  Mehmet ABA, Bilişim Öğretmeni Emre ÖZDEMİR, Matematik Öğretmeni Latif KARA´ya özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Meslek Lisesi öğrencilerimize de emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.Ayrıca desteklerinden dolayı SENİHA ALİ FUAT BELGİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Müdürü Murat ALKAN ve İlçe Millli Eğitim Müdürlüğümüze de teşekkür ederiz.

Devamı

Bugün Günlerden Elma Sekeri 😊

Okulumuz Anasinifinda yapılan aile katılım etkinliğinde velimiz Seda Eser´in öncülüğünde elma şekeri yapildi

Devamı

ISTİKLÂL MARŞINI OKUMA YARISMASI

 Okulumuz Istiklal Marşını Okuma yarimasinda ilkokullar arası 1.ortaokullar arsinda ise 3. Olmuştur . Katilan öğrencileri tebrik ediyoruz 😊

Devamı

Yaprak Öğretmenin Okuma Bayrami😊

Miniklerin Okuma Sevinci😊😊😀😀

Devamı

Tüm öğretmenlerimizle yılbaşı yemeği

Yeni yilin tüm öğrenci ve öğretmenlerimize  sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle...

Devamı