Haberler - Merkez Atatürk İlkokulu

Haberler

HAYDİ KONUŞ BAKALIM YARI FİNAL

Kurumları arasında düzenlenen ´Münazara Yarışması´nda okulumuz  Seniha Belgin Ortaokulu ile yarıştı. Okulumuz; Teknoloji Dünya için faydalıdır tezini savundu ve yarışmayı galibiyetle sonuçlandırıp çeyrek finale yükseldi. Yarışmada emeği geçen öğrencilerimiz Sezen Aktı, Merve Güzel, Sude Güzel ve öğretmenlerimize çok teşekkür ederim.

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

..

Devamı

ÖĞRENCİLERİMİZ KARNELERİNİ ALDILAR

2017-2018 eğitim öğretim yılı sonunda öğrencilerimize karnelerini dağıttık. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.Tüm öğretmen arkadaşlarımıza, bir yıl boyunca yararlı ve fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

SATRANÇ TURNUVASI

Okulumuzda  3. ve 4. Sınıf öğrencilerine yönelik açılan Satranç kursumuzun sonunda yaptığımız turnuvada dereceye giren öğrencilerimize madalyalarını teslim ettik. Öğrencilerimizi tebrik ederiz

Devamı

Anasınıfımızın Anneler Günü Kutlaması

Anasınıfı öğretmenimiz Seher Yıldız eşliğinde velilerimizle Anneler Gününü kutladık. Tüm Annelerimizin Anneler Gününü Kutluyoruz...

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADIK

Bu yıl çocuk bayramımızı organizasyon ekibi ile anlaşarak şenlik havasında geçirdik.Tüm öğretmenlerimize ve bize yardımcı olan organizasyon ekibindeki arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

Devamı

SATRANÇ KURSU ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR...

3.VE 4. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK AÇILAN SATRANÇ KURSU ÇALIŞMALARIMIZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR...

Devamı

Deneme Sınavı Dereceleri

Okulumuz öğrencilerinden 3. ve 4. Sınıf öğrencilerine yönelik yapılan deneme sınavında dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Devamı

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ İÇİN OKULUMUZ ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU  ÇALIŞMA....

Devamı