Haberler - Merkez Atatürk İlkokulu

Haberler

OKUL AİLE BİRLİĞİ VELİ TOPLANTISI

Devamı

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE ŞEHİTLERİ ANMA TÖRENİ

Şehitlerimiz ve gazilerimiz, 15 Temmuz gecesi, cesaretleriyle, dirayetleriyle, kararlı ve dik duruşlarıyla tarih yazdılar. Hiç şüphesiz ki, şehitlerimiz, kalplerimizdeki mümtaz yerlerini daima muhafaza edeceklerdir. Artık her yıl, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde kendilerini gönülden yâd edecek, hatıralarını gelecek nesillere aktaracağız.

Devamı

YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

Okulumuz tüm sınıfları ve koridorları yeni bir renkle çok daha güzel ve temiz bir hal aldı.Okulun birbiriyle uyumsuz,eski ve kirli gözüken boyasının yerine yeni canlı renklerle boyanması sonucunda tüm sınıflar ve okulumuz tertemiz oldu.Böyle temiz ve güzel bir ortamda ders yapmaktan mutlu olduklarını dile getiren öğrencilerimize daha başarılı bir yıl geçirmelerini diliyoruz

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI OKULUMUZDA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI.

Devamı

KALELİ YAKAN TOP BİRİNCİLERİ

KALELİ YAKAN TOP MÜSABAKALARINDA İLÇE BİRİNCİLERİ:)

Devamı

ANASINIFI ETKİNLİKLERİ

Devamı

AYIN EN TEMİZ SINIFI 2/A

..

Devamı

ANA SINIFI ETKİNLİKLERİ

Devamı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

Okulumuzda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladık. Bayram  Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımıyla güzel bir şekilde kutlandı.  Öğrencilerimiz tarafından şiirler, ve çeşitli gösteriler sunuldu.

Devamı

23 NİSAN KUTLAMALARI:)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için Cihanbeyli Merkez Atatürk İlkokulu’nda düzenlenen etkinliğe Kaymakamımız Sayın Ahmet GENCER,  İlçe Garnizon Komutanı J. Bnb. Osman SAYGILI, İlçe Belediye Başkan Yrd. Halil GÜREL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şemseddin AYKUT, diğer Kurum Amirlerimiz, halkımız ve öğrencilerimiz katıldı. Öğrencilerimiz şiirler okudu, halk oyunu gösterisi ve çeşitli oyunları sundular. İlçemizde düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. 23 Nisan kutlamaları tüm okullarımızda çeşitli etkinlikler ile gerçekleştirilerek gün boyu devam etti.

Devamı